Meist

Käesolev blogi  annab alates 2013 aasta sügisest ülevaate Tartumaa lasteaia juhtide koolitustest, kogemusvahetus üritustest ja põnevatest kohtumistest erinevate inimestega. Oleme valmis jagama oma kogumusi ja alati nõus suhtlema laste hariduse ja arengu teemadel.

Tartu maakonna lasteaedade juhid ühinesid ainesektsiooni raamidesse 1999 aastal Annely Võsaste eestvõtmisel, kelle eesmärgiks oli koondada lasteaedade juhatajaid sisulisele koostööle ja arengule. Ainesektsiooni tegevuse eestvedajaks on olnud Ene Kalda, Tea Pendla, Karita Kirbits, Maire Kubri, Kadri Joost, Endla Aav, Terje Rüütel.

Ainesektsiooni raames on korraldatud õppepäevi, peetud sisutihedaid koosolekuid ja arutelusid, tehtud ettepanekuid seadusandluse muudatusteks, külastatud erinevaid lasteaedu nii oma maakonnas kui ka väljaspool seda. Koostööd on tehtud Pärnumaa alusharidusjuhtide ühendusega.

Üks suurimaid ettevõtmisi ja kordaminekuid oli konverents „Sada aastat rahvuslikku  lasteaed Eestis“ korraldamine Vanemuise kontserdimajas  11.mai 2005.

Alates 2010. aastast liitusid lasteaia juhatajatega ka õppelajuhatajad.

Elage meie tegemistel kaasa!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s